Memorandum u okviru projekta „Plinifikacija Brčko distrikta BiH“
U okviru Кonferencije „Energetski zaokret – Put prema klimatskoj neutralnosti, dekarbonizacija i pravedna tranzicija“ juče je u Tuzli potpisan Memorandum o razumijevanju i saradnji između Vlade Brčko distrikta BiH i Federalnog ministarstva energije, rudarstva i industrije s ciljem realizacije projekta „Plinifikacija Brčko distrikta BiH“.

